Witcher Monster Slayer Polska

Zdobyłeś 40 poziom pierwszego dnia? Będziesz mógł go sobie zostawić![ANKIETA]

Tak jak ostatnio pisałem, Wiedźmin Pogromca Potworów nie zaliczył zbyt udanego startu. Niektórzy gracze dostali w prezencie po zabiciu pierwszego potwora maksymalny poziom doświadczenia. Czy można to naprawić?

Witcher Monster Slayer nie należy do gier łatwych i chociaż jestem dopiero na początku mojej wiedźmińskiej drogi, obstawiam że miną długie miesiące (jeśli nie lata), zanim osiągnę maksymalny poziom. Niektórym, jednak przyszło to z dużo większą łatwością.

Mimo tego, że gra oficjalnie dostępna jest od wczoraj, wiele osób już teraz osiągnęło maksymalny poziom (40). Jest to wynik błędu gry, który za zabicie pierwszego potwora nagradzał gracza taką ilością doświadczenia, że ten automatycznie wskakiwał na 40 lvl. Nie da się ukryć, że to dziwny bug i pewnie całkiem spore grono osób będzie chciało z tym pozostać, ale… w sumie może im się to udać.

Na grupie Wiedźmin: Pogromca Potworów Polska znalazłem odpowiedzi od wsparcia Spokko, które są dość dziwne moim zdaniem. Mianowicie twórcy odpisali, żeby podać dane gracza i oni zmienią mu ręcznie poziom na taki, jaki sobie wybierze. Oczywiście wraz z tym będzie korekta innych statystyk.

Czy tylko mi wydaje się to dziwne podejście ze strony twórców? Przecież to oczywisty błąd, który na dodatek jest na tyle poważny, że mocno zaburza balans gry. Rozumiem, gdyby ktoś dostał kilka tysięcy punktów doświadczenia w prezencie, to można byłoby tak załatwić. Taką wartość da się odrobić w kilka dni, ale na 40 poziom potrzeba sporo czasu. Zostawienie takiego lvl niektórym graczom jest cholernie niesprawiedliwe, dla całej reszty.

I od razu dodam, sam wolę zaczynać od zera, gdyż tylko tak Wiedźmin Pogromca Potworów ma szansę sprawić mi przyjemność. Jeśli już wczoraj miałbym 40 poziom, gra szybko straciłaby sens.

Źródło: Wiedźmin: Pogromca Potworów Polska (1), (2)

Zdobyłeś 40 poziom pierwszego dnia? Będziesz mógł go sobie zostawić![ANKIETA] Zdobyłeś 40 poziom pierwszego dnia? Będziesz mógł go sobie zostawić![ANKIETA] Zdobyłeś 40 poziom pierwszego dnia? Będziesz mógł go sobie zostawić![ANKIETA]

View Comments

Wiedźmin Pogromca Potworów zaliczył niezbyt udany start…
Next Post