Witcher Monster Slayer Polska

Wiedźmin: Pogromca Potworów zdobywa popularność na świecie!

Wiedźmin: Pogromca Potworów to tytuł, który mimo niezbyt udanego startu, cały czas zbiera bardzo dobre opinie i coraz więcej ludzi wyrusza na szlak zabijać potwory. Co ciekawe, nie tylko w Polsce pokochali tę profesję!

Jak możemy przeczytać między innymi na polygamia.pl, Witcher Monster Slayer zdobywa coraz większą popularność i to nie tylko nad Wisłą. W sklepie Google Play, po grę sięgnęło już ponad 500 tysięcy osób! Jak na kilka dni po premierze oraz trochę problemów ze startem, jest to całkiem udany wynik.

Poza tym Witcher Monster Slayer wskoczył na 6 miejsce bestsellerów w Niemczech, na 13 w Wielkiej Brytanii, a w USA na 39 lokatę. W przypadku iOS nie mamy takich rozbudowanych statystyk, ale Apple podaje, że jest to obecnie najchętniej ściągana gra RPG w App Store.

Oczywiście musimy pamiętać, że to na razie kilka dni i dopiero za jakiś czas będziemy mogli ocenić jak szybko gra zdobywa popularność i czy jest szansa na nawiązanie walki z liderami tego rynku.


Źródło: polygamia.pl

Wiedźmin: Pogromca Potworów zdobywa popularność na świecie! Wiedźmin: Pogromca Potworów zdobywa popularność na świecie! Wiedźmin: Pogromca Potworów zdobywa popularność na świecie!

View Comments

Zdobyłeś 40 poziom pierwszego dnia? Będziesz mógł go sobie zostawić![ANKIETA]
Next Post