Witcher Monster Slayer Polska

Wielkie łowy w Wiedźminie zostają na zawsze! A nie mówiłem?

Twórcy Wiedźmina Pogromcy Potworów stwierdzili, że wydarzenie Wielkie łowy powinno zostać na zawsze, a ja chcę napisać tylko jedno — a nie mówiłem?

Zacząć muszę od pochwalenia samego siebie, gdyż w jednym z ostatnich wpisów — Wiedźmin Pogromca Potworów — Wielkie łowy wprowadzają dwie istotne zmiany! – napisałem takie słowa:

Możliwe, że i w przypadku Wiedźmina będzie podobnie przy odpowiednim odzewie społeczności, gdyż na razie te zmiany mają trwać do 30 września. Zdecydowanie byłoby to miłe uatrakcyjnienie rozgrywki, szczególnie w pandemii.

W różnych miejscach pojawiły się liczne komentarze sugerujące, że to złe zmiany i na pewno nie zostaną na dłużej. Cóż, pozostaje mi tylko napisać – a nie mówiłem?

Nie jestem specjalistą od gier mobilnych i nigdy się za takiego nie uważałem, ale znam trochę ten rynek, obserwuję go i jestem po prostu aktywnym graczem. Wiem, czego ja chciałbym od takiego tytułu, a dzięki rozmowom z innymi, rozumiem też, czego oczekują inni.

To dobrze jeśli gra jest trudna i wymagająca, ale gracze liczą na rozwiązania ułatwiające dostępność do korzystania z naj największej ilości mechanik gry. Zwiększenie zasięgu czy ilości potworów nie sprawiają, że gra jest łatwa, a jedynie umożliwiają częstsze i bardziej aktywne granie wielu osobom. Dlatego takie zmiany są dobre i dlatego wcale mnie nie dziwi, że Spokko również doszło do takiego wniosku. Wszelkie bonusy z Wielkich łowów pozostają w grze na stałe:


Co sądzicie o tej decyzji? Myślicie podobnie jak ja, a może chcielibyśmy wrócić do poprzedniego rozwiązania?

Wielkie łowy w Wiedźminie zostają na zawsze! A nie mówiłem? Wielkie łowy w Wiedźminie zostają na zawsze! A nie mówiłem? Wielkie łowy w Wiedźminie zostają na zawsze! A nie mówiłem?

View Comments

Jak poprawić walkę w Witcher Monster Slayer? Przyspieszyć ją!
Next Post