Witcher Monster Slayer Polska

Wiedźmin Pogromca Potworów vs Wiedźmin 3 – porównanie wyglądu potworów

Potwory w Witcher Monster Slayer wyglądają w większości przypadków bardzo dobrze i to nawet w porównaniu do tych z Wiedźmina 3! To wideo idealnie to pokazuje!

Spokko jest zależne od CD Projekt, więc było jasne, że wiele elementów albo będzie zainspirowanych, albo po prostu zapożyczą od Wiedźmina 3. W przypadku potworów Bestiariusz nieco różni się w tych dwóch produkcjach, ale wiele monstrów jest identycznych. Grałem w komputerowego Wieśka i czułem, że widzę nieco znajomych twarzy, ale dopiero poniższy materiał uświadomił mi, jak mało się pomyliłem.

Twórcy tego porównania – Cycu1 – pokazał najpopularniejsze monstra, dzięki czemu doskonale widać, że wiele z nich jest bliźniaczo podobnych. Oczywiście nie można sprzeczać się z faktem, że w Dzikim Gonie wyglądają one po prostu lepiej, ale i Wiedźmin Pogromca Potworów może pochwalić się całkiem sporą szczegółowością.

Który z potworów wygląda Waszym zdaniem najlepiej?

Wiedźmin Pogromca Potworów vs Wiedźmin 3 – porównanie wyglądu potworów Wiedźmin Pogromca Potworów vs Wiedźmin 3 – porównanie wyglądu potworów Wiedźmin Pogromca Potworów vs Wiedźmin 3 – porównanie wyglądu potworów

View Comments

There are currently no comments.

Twórcy mobilnego Wiedźmina podchodzą do grania podczas jazdy samochodem zupełnie inaczej niż w Pokemon GO!
Next Post