Witcher Monster Slayer Polska

Wiedźmin Pogromca Potworów ostatnio działa… gorzej?

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale ostatnio Wiedźmin Pogromca Potworów działa gorzej, ale to i tak nie jest najbardziej irytujący problem!

Wiedźmin, Wiedźmin Ty… zabugowany tytule! Już ostatnio pisałem o pewnym irytującym błędzie w Witcherze, który blokuje mi wykonanie zadania, a ostatnio kolejny stara mi się odebrać resztki radości z tego tytułu. Gra od samego początku nie była idealna i zdarzało, że serwer nie odpowiadał, wyrzucało z rozgrywki lub pojawiały się jeszcze inne błędy. Cóż, problemy wieku dziecięcego mogą pojawić się w każdej takiej produkcji, więc na wiele z nich przymykałem oko, jak i zapewne wielu z Was. Wiesiek się rozwijał, więc można było mieć nadzieję, że z każdym miesiącem będzie tylko lepiej.

A ja mam wrażenie, że teraz jest gorzej niż na początku!

Tak, gra nie była idealna na starcie, ale teraz jest chyba jeszcze gorzej. Gram regularnie i w ciągu kilku pierwszych tygodni bywało ciężko, ale raczej nie zdarzały mi się większe problemy z samą aplikacją. Okazjonalnie coś się sypało (z tego co czytałem u mnie było jeszcze w miarę spoko), ale dało się grać.

Aktualnie jest moim zdaniem zdecydowanie gorzej. Ba, powiedziałbym nawet, że tragicznie! Ostatnio w ciągu 30 minut wyrzuciło mnie kilkukrotnie. Było to zarówno podczas walki, po pokonaniu nemetonu, czy nawet przy przeglądaniu mojego ekwipunku. Wydaje mi się, że nie ma już na to zasady, gra może wykrzaczyć się w dosłownie każdym momencie.

Panie Wiedźmin, tak to Ty rynku nie zdobędziesz!

No i co mogę jeszcze napisać na koniec? Cały czas uważam, że Wiedźmin Pogromca Potworów ma ogromny potencjał, ale żeby tytuł ten osiągnął naprawdę duży sukces musi być więcej “za” niż “przeciw”. Obecnie, po pierwszej ekscytacji jest coraz więcej minusów i twórcy muszą zrobić coś więcej niż “Wielki łowy“, żeby gracze nie porzucili Wieśka jeszcze w tym roku.

Wiedźmin Pogromca Potworów ostatnio działa… gorzej? Wiedźmin Pogromca Potworów ostatnio działa… gorzej? Wiedźmin Pogromca Potworów ostatnio działa… gorzej?

View Comments

Alghul
Next Post