Witcher Monster Slayer Polska

Czy można dostać bana za granie w mobilnego Wiedźmina przed premierą?

Witcher Monster Slayer oficjalnie trafi na rynek dopiero 21 lipca, ale już teraz można znaleźć w sieci pliki .apk do instalacji gry. W takich sytuacjach obawą zawsze jest to, czy za takie granie możemy dostać bana. Na szćżęście, twórcy odnieśli się do tego tematu.

Kto nie chce być jednym z pierwszych graczy, szczególnie takiego tytułu jak mobilny Wiedźmin? Sądzę, że każdy fan zarówno książek, gier, jak i adaptacji zrobionej przez Netflixa, czeka na moment, kiedy w końcu będzie mógł sprawdzić tę produkcję. Oczywiście niektórzy nie mogą się doczekać, więc korzystają – w przypadku Androida – z dostępnych w sieci plikach .apk. Zastanawiające było jednak to, jak podejdą do tego twórcy. Na szczęście, konsekwencji nie będzie.

Witcher Monster Slayer
Witcher Monster Slayer / Źródło: boop.pl

Jak widzicie na powyższym zrzucie ekranu, możecie ściągnąć plik z grą i bez stresu cieszyć się przygodami Wiedźmina, jeszcze przed oficjalną premierą. To co, uspokojeni? Kto już testuje?


Źródło: BOOP.PL

Czy można dostać bana za granie w mobilnego Wiedźmina przed premierą? Czy można dostać bana za granie w mobilnego Wiedźmina przed premierą? Czy można dostać bana za granie w mobilnego Wiedźmina przed premierą?

View Comments

Wiedźmin: Pogromca Potworów już 21 lipca!
Next Post