Witcher Monster Slayer Polska

Jak zagrać przed premierą w Wiedźmina Pogromcę Potworów?

Gra mobilna Witcher Monster Slayer jeszcze nie miała swojej oficjalnej premiery, a już wywołuje sporo emocji i co za tym idzie, wiele osób już teraz chciałoby sprawdzić ten tytuł. Czy można zrobić to jeszcze przed premierą? Oczywiście!

Jeśli korzystacie ze sprzętu z Androidem, możecie dołączyć do pre-rejestracji, dzięki czemu zaraz po oficjalnej premierze, dostaniecie przypomnienie i gra od razu trafi na Wasz telefon. Co jeśli macie telefon z systemem Google, a chcielibyście zagrać jeszcze wcześniej?

Na to również jest sposób, który co ważne, nie będzie groził banem. Wystarczy w sieci znaleźć odpowiednią plik .apk z Wiedźminem, ściągnąć go na swój telefon oraz oczywiście zainstalować. Należy pamiętać, że koniecznie będzie włączenie instalowania aplikacji z nieznanych źródeł.

W tym miejscu muszę wspomnieć, że takie rozwiązanie ma niestety sporo wad i niedogodności. Przede wszystkim taki plik nie jest sprawdzony, więc ktoś może dodać do niego złośliwy kod. Dlatego należy ściągać z portali cieszących się dużym zaufaniem. Ponadto aktualizacja gry uniemożliwia granie, gdyż trzeba znaleźć plik z nową wersją i zainstalować go ponownie. Oczywiście z racji, że są to jeszcze nieoficjalne wersje gry, mogą zawierać sporo błędów, które skutecznie zepsują nam rozrywkę.

Skąd pobrać grę Wiedźmin Pogromca Potworów?

Jeśli jednak powyższe wady Wam nie przeszkadzają, musicie znaleźć odpowiedni plik .apk i zgrać go na swój telefon. Z racji, że sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie i często te pliki żyją tylko kilka godzin, zapraszam do naszej grupy, gdzie regularnie pojawiać się będą sprawdzone i aktualne linki do ściągnięcia Wiedźmina.

Witcher Monster Slayer Polska [GRUPA]

Jak zagrać przed premierą w Wiedźmina Pogromcę Potworów? Jak zagrać przed premierą w Wiedźmina Pogromcę Potworów? Jak zagrać przed premierą w Wiedźmina Pogromcę Potworów?

View Comments

Wiedźmin: Pogromca Potworów – wymagania sprzętowe iOS/Android
Next Post