Witcher Monster Slayer Polska

Trafiłeś na buga w Wiedźminie i nie możesz dalej grać? Musisz zaczekać.

Grając w Witcher Monster Slayer trafiłem na buga, który blokował mi misję. Próbowałem wszystkiego, ale w końcu musiałem napisać do pomocy i cóż, na razie niespecjalnie to pomogło…

Do tej pory miałem sporo szczęścia w grach, gdyż bugi uniemożliwiające rozgrywkę na mnie nie trafiały. Wiedźmin Pogromca Potworów to tytuł, który nie zaliczył idealnego startu, a błąd z 40 poziomem dla wybranych graczy zdecydowanie temu nie pomagał. Mimo tego ja nie mogłem narzekać, gdyż bez przeszkód mogłem zabijać kolejne monstra i pokonywać nowe zadania. Skoro czytacie ten wpis już wiecie, że tak było tylko do pewnego momentu.

Grzechy naszych ojców

W końcu trafiłem na misję “Grzechy naszych ojców” i na mnie również trafił bug. Do odczarowania strzygi potrzebuję świeczek, ale nie mogę ich kupić od Thorsteina. Po wejściu do sklepu nie pokazuje mi się dymek, który rozpoczyna tę opcję dialogową. Od razu dodam, że sprawdzałem to na kilku różnych smartfonach, odinstalowywałem grę kilkukrotnie, próbowałem zmieniać zadania główne w grze i jak możecie się spodziewać, żaden ze sposobów nie rozwiązałem mojego problemu. Dodam jeszcze, że jest to dość dobrze znany bug, można znaleźć sporo wypowiedzi zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Pozostało mi jedno, kontakt z supportem. Napisałem, w czym rzecz i taką dostałem odpowiedź:

witcher monster slayer bug
witcher monster slayer bug

W dużym skrócie wiedzą o problemie i mu się przyglądają, ale niestety żadnych konkretów, więc nadal nie wiem kiedy będę mógł przejść tę misję. Szkoda, ale z drugiej strony rozumiem, że twórcy zapewne mają co robić, gdyż pomniejszych błędów trochę się w grze pojawiło.

Możemy mieć tylko nadzieję, że dość szybko powstanie łatka.

Trafiłeś na buga w Wiedźminie i nie możesz dalej grać? Musisz zaczekać. Trafiłeś na buga w Wiedźminie i nie możesz dalej grać? Musisz zaczekać. Trafiłeś na buga w Wiedźminie i nie możesz dalej grać? Musisz zaczekać.

View Comments

Jak przemieszczać swojego Wiedźmina, jednocześnie siedząc w domu? #bezFakeGPS
Next Post