Witcher Monster Slayer Polska

Pierwszy Easter Egg w Witcher Monster Slayer znaleziony!

Jeśli graliście w którąś z części Wiedźmina, na pewno trafiliście na masę easter eggów, które twórcy bardzo chętnie dodawali. Wygląda na to, że nie inaczej jest z Witcher Monster Slayer!

UWAGA! POST ZAWIERA SPOJLER JEDNEJ Z PIERWSZYCH MISJI!

Przyznam uczciwie, że sam na to nie wpadłem, a dopiero wątek na Reddicie uświadomił mi, że trafiłem na Easter Egga. Użytkownik ketrab4 wrzucił zdjęcie jednej z pierwszych misji, w której to musieliśmy znaleźć gniazda endriag.

Witcher Monster Player
Witcher Monster Player / Źródło: ketrab4 (Reddit)

Na pierwszy rzut oka, zwyczajny obrazek bez żadnego ukrytego przekazu, ale wszystkie małe elementy składają się na całkiem dobry żart. Mianowicie Dehael jest kurierem, który miał dostarczyć przesyłkę. Ubrany jest w strój nawiązujący swoimi barwami do firmy DHL (żółty i czerwony), a jego imię, no cóż, jeśli jeszcze tego nie złapaliście przeczytajcie je na głos.

Ciężko powiedzieć czy ten żart ma jeszcze jakieś drugie dno, ale wygląda na to, że Spokko po prostu zażartowało sobie z firmy DHL. Może kiedyś kurier się spóźnił, ponieważ wpadł w zarośla i nie dojechał na czas? Tego pewnie już się nigdy nie dowiemy, ale easter egg pierwszej klasy!

Pierwszy Easter Egg w Witcher Monster Slayer znaleziony! Pierwszy Easter Egg w Witcher Monster Slayer znaleziony! Pierwszy Easter Egg w Witcher Monster Slayer znaleziony!

View Comments

  • Dzięki, za podanie źródła;) jak znajdę coś jeszcze dowiesz się pierwszy.


    • Nie ma za co, odkryłeś jako pierwszy to z radością to pokazałem 😉

      Dzięki!


Wiedźmin: Pogromca Potworów zdobywa popularność na świecie!
Next Post