Witcher Monster Slayer Polska

Jak rozwijać postać w Witcher Monster Slayer?

W grach RPG rozwój postaci zawsze jest dużą zagadką, szczególnie na samy początku. Często ciężko powiedzieć, w co warto inwestować, a co jest stratą punktów. Z tą infografiką zdecydowanie łatwiej zaplanujecie drogę swojego Wiedźmina.

Gdy po raz pierwszy uruchomiłem Wiedźmina, nie miałem pojęcia, w co zainwestować pierwsze punkty umiejętności. Czułem, żeby iść w szybkie ataki, gdyż to nimi pokonywałem większość potworów, ale co dalej?

No właśnie, większość graczy zapewne borykała się z takim samym problemem, więc chętnie rzucam okiem na poniższą infografikę, żeby nie marnować swoich punktów. Została ona przygotowana przez Efficient Gaming, a ja trafiłem na nią na Reddicie (Xeeeon):

Rozwój postaci w Wiedźmin Pogromca Potworów
Rozwój postaci w Wiedźmin Pogromca Potworów / Źródło: Efficient Gaming via Xeeeon (Reddit)

Jak widać, początek w moim wykonaniu nie był taki zły, ale kolejne kroki będę musiał robić dużo ostrożniej. Mam obecnie 13 poziom i kolejne zdobywa się na razie całkiem szybko, ale punktów nie ma zbyt wiele, więc nie warto ich marnować.

Jak Wasz rozwój, na co stawiacie? Wasz Wiedźmin idzie podobną drogą jak na powyższej infografice, a może kompletnie inną?


Źródło: Efficient Gaming via Xeeeon

Jak rozwijać postać w Witcher Monster Slayer? Jak rozwijać postać w Witcher Monster Slayer? Jak rozwijać postać w Witcher Monster Slayer?

View Comments

There are currently no comments.

Spokko pozwala używać Fake GPS w Witcher Monster Slayer, ale czy już zawsze tak będzie? [Ankieta]
Next Post