Witcher Monster Slayer Polska

Jak przemieszczać swojego Wiedźmina, jednocześnie siedząc w domu? #bezFakeGPS

Gracze odkryli ciekawy sposób na przemieszczanie swojego wiedźmina bez użycia fake GPS czy innych sposób do zmiany lokalizacji. Wygląda na to, że działa jedynie dla graczy z iPhone’ami.

Nie wiem jak Wy, ale mam takie dni, że siedzę w domu i nigdzie się z niego nie ruszam. Dla rozwoju mojego wiedźmina to wielka szkoda, ponieważ ubicie kilku przeciętnych potworów w ciągu dnia raczej nie posunie mnie specjalnie do przodu. Gracze jednak okryli ciekawy sposób na “chodzenie” swoją postacią, mimo siedzenia w domu na kanapie.

Mianowicie jeśli gracie na sprzęcie z iOS możecie podczas gry wyłączyć opcję “Dokładne położenie”, co powinno sprawić, że Wasz wiedźmin znajdzie się w innej lokalizacji. Jak ją włączycie ponownie, powróci do miejsca bliższego prawdzie.

Nie jest to jednak sposób na oszukanie systemu i możliwość legalnego chodzenia gdzie się chce. U mnie wygląda to tak, że po wyłączeniu tej opcji wiedźmin przenosi się w inne miejsce, a po włączeniu wraca tam, gdzie był poprzednio. Kilkukrotne testy potwierdziły, że mogę jedynie podróżować między tymi dwoma lokacjami.

No cóż, wygląda na to, że nie jest to specjalnie odkrywcza czy pomocna opcja, ale dzięki niej będziecie mogli zabić kilka potworów dziennie więcej.

A co z graczami na Androidzie?

Sprawdziłem to na Samsungu Galaxy A71 i gdy tylko wyłączałem “Skanowanie Wi-Fi” lub “Zwiększ dokładność lokalizacji” gra informowała mnie o konieczności włączanie tej opcji do dalszej rozgrywki. Wygląda więc na to, że tej sztuczki nie da się powtórzyć na smartfonach z systemem Google.

Oczywiście jeśli Wam się udało na innym telefonie, dajcie znać w komentarzach.


Źródło: boop.pl

Jak przemieszczać swojego Wiedźmina, jednocześnie siedząc w domu? #bezFakeGPS Jak przemieszczać swojego Wiedźmina, jednocześnie siedząc w domu? #bezFakeGPS Jak przemieszczać swojego Wiedźmina, jednocześnie siedząc w domu? #bezFakeGPS

View Comments

There are currently no comments.

Wiedźmin Pogromca Potworów — lista kompatybilnych telefonów iOS
Next Post