Witcher Monster Slayer Polska

Czy w Witcher Monster Slayer można grać na zrootowanym telefonie?

Mam wrażenie, że współczesne smartfony nie są już tak chętnie rootowane jak kiedyś, ale nadal całkiem sporo osób korzysta z takiej opcji. Ze względu na bezpieczeństwo, niektóre gry mobilne nie działają na takim sprzęcie, a co z Wiedźminem?

Tematu tego zapewne nie podjąłbym, gdyby Pokemon GO – do którego już chyba zawsze Wiedźmin będzie porównywany – nie miało takiej blokady. Mam w domu telefony zrootowane i mocno ubolewałem, że nie mogę na nich łapać swoich ulubionych stworków. Niantic skutecznie zablokowało grę na odblokowanych smartfonach, co jest częściowo zrozumiałe, gdyż na takich urządzeniach dużo łatwiej można oszukiwać. .

Ubolewałem nad tym faktem, gdyż sam nie zamierzałem tego wykorzystywać w złych celach, ale ze względu na różne moje zobowiązania i zainteresowania, potrzebowałem takiego smartfona. Od samego początku zastanawiałem się czy twórcy Wiedźmina również pójdą tą drogą.

Czy w grę Wiedźmiń: Pogromca Potworów można grać na zrootowanym telefonie?

Po tym przydługim wstępie mogę odpowiedzieć, że można! Oczywiście dotyczy to wersji nieoficjalnej, gdyż premiera dopiero jutro. Możliwe, że to się jeszcze zmieni z czasem – w Pokemonach jak dobrze pamiętam dopiero później powstało takie ograniczenie – ale na razie nawet z odblokowanym smartfonem można przemierzać świat w poszukiwaniu potworów.

Czy w Witcher Monster Slayer można grać na zrootowanym telefonie? Czy w Witcher Monster Slayer można grać na zrootowanym telefonie? Czy w Witcher Monster Slayer można grać na zrootowanym telefonie?

View Comments

There are currently no comments.

Wiedźmin: Pogromca Potworów [Pierwsze Wrażenia]
Next Post