Witcher Monster Slayer Polska

Czy gra Wiedźmin Pogromca Potworów jest za ciemna? [Ankieta]

W sieci pojawiają się opinie, że Wiedźmin Pogromca Potworów jest za ciemny i nie da się grać w ciągu dnia. Czy Wy również macie ten problem?

Przyznam uczciwie, że ostatnie dni mam nieco zabiegane, więc gram głównie wieczorami i nie mam problemów z jasnością. Jednocześnie nie da się ukryć, że Witcher Monster Slayer jest dość ciemny, co bardzo dobrze wpływa na klimat tego tytułu, ale nie jest idealnym rozwiązaniem w kwestii widoczności.

Kolejnym problemem może być fakt, że mimo konkretnych wymagań sprzętowych, nadal jest mnóstwo starszych telefonów, które poradzą sobie z Wiedźminem. Oczywiście wśród nich wiele będzie słabszych urządzeń, których ekrany są o dużo niższej jasności. Bezsprzecznie na sprzęcie ze średniej lub wyższej półki gra jest dużo przyjemniejsza.

Zastanawiające jest jednak to, jak duży jest to problem? Czy to są pojedyncze przypadki, a może większość graczy chciałaby zmian w Wiedźminie, żeby można było grać bez przeszkód nawet w słoneczne dni?

Czy gra Wiedźmin Pogromca Potworów jest za ciemna? [Ankieta] Czy gra Wiedźmin Pogromca Potworów jest za ciemna? [Ankieta] Czy gra Wiedźmin Pogromca Potworów jest za ciemna? [Ankieta]

View Comments

There are currently no comments.

W Witcher Monster Slayer trzeba sporo chodzić, ale w sumie jaki to ma sens?!
Next Post