Witcher Monster Slayer Polska

Czas na Wielkie łowy — Epicki konkurs, nie tylko na Instagramie!

Spokko nie zwalnia tempa i po wczorajszym ogłoszeniu wyzwania “Wielkie łowy” jeszcze bardziej podkręcają atmosferę, tym razem ciekawym konkursem! Co istotne, zasady już zmieniły się od startu, ale na szczęście na lepsze!

Wczoraj pisałem o Wielkich łowach, a już dziś twórcy mobilnego Wiedźmina rozbudowują tę ideę i do bonusów dorzucają również konkurs, w którym może wziąć udział każdy gracz.

EPICKI KONKURS NA INSTAGRAMIE
Posługujesz się aparatem równie dobrze, co wiedźmińskimi znakami? Podczas Wielkich Łowów nie zapomnij go użyć — rób zdjęcia potworom w ich naturalnym środowisku i weź udział konkursie Epickie Łowy, w którym do wygrania będzie waluta do gry Wiedźmin: Pogromca Potworów. Szczegóły konkursu znajdziesz na naszym profilu na Instagramie.

Dodać od razu muszę, że zasady dość szybko uległy zmianie. Pierwotnie konkurs miał odbywać się tylko na Instagramie, ale społeczność zaprotestowała, więc możecie brać udział również na Facebooku oraz Twitterze:

Zasady są proste, wystarczy zrobić zrzut ekranu napotkanego potwora w jakimś ciekawym miejscu, warunkach itp. Im bardziej niestandardowe zdjęcie, tym prawdopodobnie autor ma większą szansę na wygraną. Musicie też wiedzieć, że nie będzie to łatwe, ponieważ tylko 10 osób zgarnie specjalne paczki w grze. Na wykonanie zadania jest tydzień, a żeby liczyło się do rywalizacji należy dodać do postu hashtag:

#MonsterSlayerContest

Weźmiecie udział? Tutaj również możecie pochwalić się swoimi najlepszymi zdjęciami.

Plusem całej sytuacji jest fakt, że Spokko słucha swojej społeczności i gdy tylko wyraziła ona niezadowolenie o ograniczeniu konkursu do Instagrama, zareagowali błyskawicznie!

Czas na Wielkie łowy — Epicki konkurs, nie tylko na Instagramie! Czas na Wielkie łowy — Epicki konkurs, nie tylko na Instagramie! Czas na Wielkie łowy — Epicki konkurs, nie tylko na Instagramie!

View Comments

There are currently no comments.

Wiedźmin Pogromca Potworów — Wielkie łowy wprowadzają dwie istotne zmiany!
Next Post